Aldgate Residence

Aldgate Residence

Aldgate Residence

Algate residence, tarih ve kültür kokan Londra’nın eşsiz bölgelerinden biri olan Zone 1 bölgesinde yer almaktadır. “Aldgate residence nerede yer alıyor?”sorusuna cevap bulmak ve yurt hakkında daha fazla bilgi almak için derlediğimiz yazımıza,göz atabilirsiniz.

Aldgate Yurdu’nun Yakınında Olanlar

Aldgate Residence yakınında,birçok turistik mekan bulunmaktadır. Meşhur Tower of London olarak bilinen, Londra kalesine yakın olan Aldgate Student Residence London, sizler için en iyi konaklama lokasyonlarındandır. Yurt, Whitechapel Gallery,Brick Lane ve Old Spitalfields gibi marketlere oldukça yakın ve yürüme mesafesindedir. Aldgate Residence yakın bölgesinde, bir yandan Londra sokaklarını gezip, keşfedebilir, diğer yandan da şehrin eşsiz yapılarını keşfedebileceğiniz ve harika lezzetleri tadabileceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yurt, metro istasyonlarına oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Siz de, detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yurdun yakınında yer alan kolej ve üniversitelerden:

Hult International Business School – Yanında yer almaktadır.

Istituto Marangoni London – 7 dakika yürüme mesafesindedir.

Queen Mary University of London – Otobüs ile 12 dakika mesafededir.

David Game College – Yürüyerek 11 dakika mesafededir.

Kings College London (Strand Kampüsü) – Metro ile 20 dakika mesafededir.

Aldgate Residence Londra Hakkında

Aldgate Yurdu,2017 yılında yenilenmiş olup, sizlere birçok olanak sunmaktadır. İçerisinde yer alan spor salonu,  kütüphanesi, eğlence odası, sinema odası, çamaşırhanesi ve şehrin panaromik manzarasına sahip güzel bir çalışma alanı ile beraber Aldgate, birçok kolej ve üniversite kampüsü için oldukça mükemmel bir konumdadır. Aldgate Yurdu’nda, süper hızlı wifi sistemi sayesinde, öğrenciler hızlı internet erişiminin ayrıcalığına da sahiptirler.

Aldgate Yurdu’nun Güvenliği

Güvenlik ve öğrencilerin emniyeti,Aldgare Yurdu’ndaki önemli önceliklerden bir tanesidir. Güvenlik ve gözetim kameraları ile,24 saat kontrollü geçiş kapısı, Aldgate Residence’da yer alan güvenlik önlemlerindendir.

Yurdun Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir?

Yurt dışında dil eğitime gelecek ya da yurt dışında kısa veya uzun dönem konaklayacaksanız, aklınıza ilk gelen sorulardan birisi de konaklama kiralarken fiyata nelerin dahil olduğu sorusudur. Aldgate Residence’da fiyata wifi, su, elektrik, ısıtma, gaz dahildir.

GoBritanya Aldgate Residence Londra

GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini sunmakta ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer,siz de Aldgate Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız, hemen bize ulaşarak profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

 Book Now