Brighton Residence

Brighton Residence

Brighton Residence

Brighton Residence konaklaması,bölgede yer alan bir çok kafe,restoran ve kıvırımlı dar sokakları ile meşhur bir konumda yer almaktadır.Ünlü Brighton Plajı,Brighton Yurdu’na, sadece birkaç dakika uzaklıktadır.Brighton Yurdu,en yeni öğrenci konaklama yerlerimizden olup,öğrenci topluluğunun kalbi olan,Moulsecoomb’da modern ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Yurdun Tam Adresi Nedir ?

Brighton Yurdu, 7 The Furlong,Lewes Road,Brighton,BN2 4FR adresinde yer almakta olup,dar ve dolambaçlı sokakları,butikler,kafeler ve restoranlar ile meşhur olan,The Lanes’e kısa bir tren yolculuğu mesafesindedir.

Brighton Residence Yakınında Olanlar

Brighton Yurdu,derslerden sonra huzur ve sakinlik aramak isteyenler için uzaklaşıp dinlenebileceği ünlü Brighton Plajı’na, oldukça yakındır.

Uni of Brighton (Moulsecoom) – Yürüyerek,3 dakika mesafededir.

Uni of Brighton (Falmer) – 15 dakika seyahat mesafesindedir.

Uni of Sussex (Falmer) – 15 dakika seyahat mesafesindedir.

Brighton Yurdu Olanakları

Brighton Yurdu,üniversite kampüsüne oldukça yakın bir konumda yer almakta olup,yurt içerisinde,öğrencilere;resepsiyon hizmeti,spor salonu,çalışma salonu,kütüphanesi,sinema salonu,zanaat odası,düzenli sosyal etkinlikleri,çamaşırhanesi ve süper hızlı wifi erişimi imkanı sağlanmaktadır.

Brighton Residence Güvenliği

Brighton Yurdu’nda,öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamaları için,7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de,bilgi almak için,hemen bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurdun Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir ?

Brighton Yurdu için kayıt olmayı düşünüyor ve Brighton’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz. Uzun  veya kısa dönem olarak Brighton’da öğrenci olarak konaklayacak iseniz, Brighton Residence,sizin için güzel konumlardan olabilir.Brighton Yurdu’nda, fiyata;wifi,su,elektirk,ısıtma,gaz gibi faturalar,dahildir.

GoBritanya Farkı İle İngiltere Yurtlarına Kayıt Yaptırmak

GoBritanya farkı ile İngiltere’de Brighton Residence veya diğer yurtlarımız hakkında bilgi almak için,bizimle iletişime geçebilirsiniz. GoBritanya’nın birbirinden deneyimli, profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir ve sizler için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında,teklifler alabilirsiniz. İngiltere’ye, uzun veya kısa dönemli dil okuluna veya üniversite okumak için geliyorsanız, GoBritanya’ya bakmadan,konaklamanızı seçmeyin.GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer siz de Brighton Yurdu’na en iyi fiyatlar ile kayıt yaptırmak istiyorsanız,hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan,ücretsiz destek alabilirsiniz.İngiltere veya İrlanda’ya geliyor iseniz,GoBritanya’ya bakmadan,konaklama seçiminizi yapmayın.Book Now