fbpx
Book your Short Term Student Room.
Dublin Residence

Dublin Residence

Dublin Residence

Dublin Residence,Dünya’nın bir çok önde gelen eğitim kurumuna ev sahipliği yapan heyecan verici bir şehirde bulunmaktadır. “İrlanda’da nerede kalınır? Dublin’de nerede kalınır?” diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Dublin öğrenci yurdu,ünlü barları ve gece hayatı ile,şehrin kalbinde yer almaktadır.

Yurdun Tam Adresi Nedir ?

Dublin Yurdu,Aungier Street,Dublin,D08 CH2H adresinde yer almakta olup, şehrin bir çok noktasına oldukça yakındır.Dublin Yurdu’nda,İrlanda’nın başkenti Dublin’de siz de keyifli ve konforlu bir yaşam alanında,konaklamanızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Öğrencilerin,konaklama seçimlerinden,varışlarına ve yurtlarına yerleştirildikten sonra da, kendilerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Siz de, GoBritanya’ya bakmadan yurt seçimlerinizi yapmayınız,London Residences,Brighton Residence ve Dublin Yurdu hakkında detaylı bilgi almak için,hemen bize ulaşın.

Yurdun Yakınında Olanlar

Dublin Yurdu,şehrin kalbinde yer almakta olup,bir çok konuma da oldukça yakın mesafededir.

Trinity College Dublin – Yürüyerek,7 dakika mesafededir.

Royal College of Surgeons in Ireland – Yürüyerek,5 dakika mesafededir.

University College Dublin – Otobüs ile 30 dakika mesafededir.

Dublin Residence Olanakları

Dublin Yurdu,İrlanda’nın en büyük üniversiteleri olan University College Dublin,Royal College of Surgeons ve Trinity üniversitelerine,oldukça yakın bir mesafededir. İrlanda’nın en hareketli konumunda yer alan yurdumuz, sizlere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Dublin Yurdu, öğrencilerine;resepsiyon,spor salonu,sosyalleşme alanları,sinema salonu,peyzajlı avlusu,oyun alanı,düzenli sosyal etkinlikleri,çamaşırhanesi ve süper hızlı internet erişimi ile,öğrencilerine hizmet vermektedir.

Dublin Yurdu Güvenliği

Dublin Residence,öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamaları için,7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de detaylı bilgi almak için,hemen bize ulaşın.

Yurdun Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir ?

Dublin Yurdu için kayıt olmayı düşünüyor ve Dublin’de öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz.Uzun veya kısa dönem olarak,İrlanda Dublin’de öğrenci olarak konaklayacak iseniz,Dublin Yurdu,sizin için güzel konumlardan olabilir. Dublin Yurdu’nda,fiyata;wifi,su,elektirk,ısıtma,gaz gibi faturalar,dahildir.

Dublin Residence Kayıt

GoBritanya olarak,siz değerli öğrencilerimize,en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız.Eğer,siz de Dublin Yurdu veya diğer yurtlarımda,yerinizi ayırtmak ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız,hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan,7/24 ücretsiz destek alarak,yurt kayıt işleminizi tamamlayın.GoBritanya’ya bakmadan,yurt seçiminizi yapmayın.Book Now