Greenwich Residence

Greenwich Residence

Greenwich Residence

Greenwich Residence Londra, hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Greenwich Yurdu, Londra’nın harika lokasyonlarından birinde, modern bir öğrenci yurdu olarak,hizmet vermektedir. Londra’nın merkezine giden ulaşım bağlantılarına yakın olan Greenwich Yurdu,birçok alışveriş mağazasına, restoran, bar ve canlı müzik mekanlarına,oldukça yakın konumdaki bir yurt olma özelliğine sahiptir.

Yurdun Tam Adresi Nedir?

Yurt, Bear Point 2 East Parkside London SE10 0FQ adresinde hizmet vermektedir. Sizler de, Greenwich Yurdu hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, hemen bize yazabilirsiniz.

Greenwich Residence Olanakları

Yurt, yaşam ve ders çalışma alanı olarak, birçok tesiste bulunması gereken olanaklara sahiptir. Spor salonu, ortak mutfağı, oyun alanı ve arkadaşlarınız ile buluşup sosyalleşebileceğiniz ortak bir salona sahip olan yurt,modern dizaynı ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Yurdun,misafirlerine sunduğu, sinema salonu ve masa oyunları gibi, diğer imkanlarından faydalanarak,keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yurdun Yakınında Olanlar

Greenwich Residence, Londra Art College’e yürüme mesafesinde olup, Londra’nın dünyaca ünlü üniversitelerine,North Greenwich istasyonundan ulaşım, otobüs veya metro ile oldukça yakın ve kolaydır.

Uni of Greenwich– 15 dakika mesafededir.

UCL School of Management – 15 dakika mesafededir.

King’s College Waterloo Campus – 25 dakika mesafededir

University of East London – 30 dakika mesafededir.

Goldsmiths – 35 dakika mesafededir

Greenwich Residence hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Yurdun Güvenliği

Greenwich Yurdu’nda, öğrencilerin konforu ve güvenliği önceliktir. 24 saat resepsiyon, 7/24 güvenlik kamerası ve elektronik kart ile erişim sayesinde, öğrenciler yurtta güvenli ve huzurlu bir şekilde konaklamaktadır. Yurtdışında konaklayacaksanız ve özellikle Londra’da öğrenci yurtlarına bakıyorsanız,GoBritanya’yı incelemeden seçim yapmayın. Bize, 7 gün 24 saat ulaşarak,deneyimli temsilcilerimizden,yurtlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurdun Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir?

Greenwich Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da konaklama fiyatına neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz. Uzun veya kısa dönem öğrenci olarak,Londra’da bir öğrenci yurdunda konaklayacaksanız,Greenwich Residence,sizin için güzel alternatiflerden birisidir. Greenwich Londra Yurdu’nda, fiyata; wifi, su, elektrik, ısıtma, gaz dahildir.

Greenwich Residence Londra

GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer,siz de yerinizi ayırtmak istiyorsanız,hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan,ücretsiz destek alın.Book Now