fbpx
Book your Short Term Student Room.
İrlanda Konaklama Tavsiyesi

İrlanda Konaklama Tavsiyesi

İrlanda Konaklama Tavsiyesi

İrlanda konaklama tavsiyesi almak istiyorsanız,doğru yerdesiniz. Bu yazımızda,tavsiyelerimizi sizler ile paylaşacağız. Öncelikli olarak, İrlanda’ya gelecek olan öğrencilerden gelen sorulara da aşağıda cevap vermeye çalışalım.

İrlanda Nerededir?

İrlanda nerededir,en çok sorulan sorulardan birisidir. İrlanda, Batı Avrupa bölgesinde yer alan bir ada ülkesidir. Yan tarafında,kendisi gibi ada ülkesi olan,Birleşik Krallık bulunmaktadır.

Dublin Nerededir?

Dublin nerede,en çok sorulan sorulardan birisidir.Dublin,İrlanda’nın başkenti olup, İrlanda’nın doğu kıyı kısmında yer almaktadır.

İrlanda Konaklama Tavsiyesi – Neden İrlanda?

İrlanda’ya gelecek olan öğrencilerin,en çok araştırdığı sorulardan birsi, “Neden İrlanda’ya gelmeliyim”dir. İrlanda, öğrenciler tarafından, İngilizce öğrenmek için, İngiltere gibi en çok tercih edilen ülkelerden birisidir.

İrlanda Dublin’de Öğrenci Olmak

İrlanda Dublin’de öğrenci olmak, oldukça avantajlıdır. İrlanda’ya gelen uzun dönemli öğrencilerin aynı zamanda çalışma izinleri olacağı için, öğrenciler hem İngilizce öğrenebilir hem de work and study programı ile çalışarak para kazanabilirler.

İrlanda Asgari Ücret Nedir ?

İrlanda konaklama tavsiyesi için en önemli konulardan birisi de bütçedir. İrlanda’da asgari ücret,1 Ocak 2021 yılı itibari ile,minimum saatlik 10.20 € olarak belirlenmiştir. Güzel bir tarafı da İrlanda’da birçok işverenin saatlik ücreti değişmektedir. Örneğin, İrlanda’da bir temizlik firmasında part time çalışıyor iseniz ve saatlik ücretiniz 10 € ise, mesaiye kaldığınızda,bu ücret artacaktır. İşveren,size nightshift olarak belirtilen mesaiye kaldığınızda saatliği 10 € dan fazla verebilir. 12 € da verebilir, daha fazla da verebilir. Aynı zamanda,hafta sonu veya resmi tatillerde de çalıştığınızda saatlik ücretten fazla veren de vardır, size saatlik ücretinizin iki katını da veren vardır.

İrlanda Konaklama Tavsiyesi – Yurt Seçimi

İrlanda’da nerede kalınır diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Siz de Dublin’e öğrenci olarak, ya da kısa dönemli gelecek iseniz, GoBritanya’nın konaklama seçeneklerine bakmadan, seçim yapmayınız. GoBritanya olarak, sizlere en iyi fiyat ve esnek iptal politikası ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. GoBritanya, sizlere Dublin Residence öğrenci yurdu ile hizmet vermekte olup, Dublin Residence merkezi konumda yer almaktadır.

İrlanda Dublin Residence’a kayıt olacak öğrenciler,elektrik,gaz,ısınma,internet gibi,ek fatura derdi olmayacaktır. Tüm ücretler dahildir. Siz de en iyi fiyat garantisinde hizmet almak istiyorsanız,hemen bize ulaşın.Book Now