Islinghton Residence

Islington Residence

Islington Residence

Islington Residence, University of London olarak bilinen Londra Üniversitesi’ne, yürüyerek ya da bisiklet ile oldukça yakın bir mesafede yer almakta olup, Londra’nın önde gelen modern ve güvenlikli öğrenci yurtlarından birisidir.Islington Rezidance gösterişli mağazalar, heyecan veren Londra müzikleri ve harika Londra lezzetlerinin olduğu, Londra’nın en güzel bölgelerinden birinde yer almaktadır. Eğer, siz de bu unutulmaz keşifleri gerçekleştirmek istiyorsanız, Camden Kasabası’nı ziyaret edebilir, dünyaca ünlü futbolcuların eşsiz oyunlarını izlemek için, Arsenal Emirates Stadyumuna gidebilir veya birbirinden güzel meşhur mekanları ziyaret ederek,keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Islington Londra Residence Tam Adresi Nedir?

Islington Residence Londra, 32-34 Market Road, Londra, N7 9AW adresinde yer alıp,modern tasarımla dizayn edilmiş yapısıyla,öğrencilerine Londra’nın harika konumlarından birinde,güvenli ve donanımlı bir hizmet vermektedir.

Islington Yurdu Olanakları

Islington Yurdu,öğrencilerine birçok olanak sunmaktadır. Spor salonu, sinema, karaoke, oyun odası ve hatta kendi özel sanat stüdyosu gibi birçok olanağa sahiptir. Tesis bünyesinde ücretsiz wifi yer almakta olup, öğrenciler hızlı internet erişiminden faydalanabilirler. Siz de,konaklamanız süresince hem konforlu bir yaşam sürmek hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, hemen GoBritanya farkı ile Islington Yurdu‘ndan yerinizi ayırtabilirsiniz.

Islington Ressidence Yakınında Olanlar

Islington Yurdu,ulaşım bakımından oldukça güzel bir konuma sahiptir. Islington Residence, Caledonian Road metro istasyonuna yakın olup,hemen hemen bütün Londra üniversitelerine ve Londra dil okullarına,kolaylıkla ulaşım imkanı sağlamaktadır.

UCL – Metro ile 18 dakika mesafededir.

Kings College -Metro ile 25 dakika mesafededir.

City University – Metro ile 20 dakika mesafededir.

University of Westminster – Metro ile 25 dakika mesafededir.

Islington Residence Güvenliği

Islington Residence’da, öğrenciler kendilerini oldukça güvende hissederler. GoBritanya ailesi olarak öğrencilerimize,kayıt aşamasından, odalarına yerleşmelerine kadar ve yerleştikten sonra da destek vermeye devam etmekteyiz. Islington Yurdu, 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte olup,personellerimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Islington Residence Fiyata Dahil Olanlar Nelerdir?

Londra Islington Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil, diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun veya kısa dönemde Londra’da öğrenci olarak konaklayacaksanız,Islington Yurdu sizin için güzel alternatiflerden birisidir. Islington Londra Yurdu’nda, fiyata wifi, su, elektrik, ısıtma, gaz gibi faturalar dahildir.

Islington Residence Londra

Sizler de, Londra dil okullarına geliyor ve Londra’da konaklama tavsiyesi arıyorsanız, Islington Residence ve diğer yurtlarımız hakkında detaylı bilgi almak, fiyat ve esnek iptal koşulları ile ilgili görüşmek istiyorsanız GoBritanya’nın birbirinden deneyimli ve profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir, sizin için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında teklifler alabilirsiniz. GoBritanya’ya bakmadan konaklamanızı seçmeyin.

GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer,siz de Islington Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now