Kings Cross Residence

Kings Cross Residence

Kings Cross Residence

Kings Cross Residence, Londra’nın ünlü gece hayatı ve The University of London olarak bilinen, Londra Üniversitesine oldukça yakın konumdadır.Kings Cross Yurdu Londra’ya gelecek öğrenciler tarafından, en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasındadır. Siz de, Londra dil okullarına gelecek veya Londra üniversitelerinden birinde öğrenim görecekseniz, yurt sizin için ideal konaklamalardan birisidir. Son birkaç yılda yenilenen ve modernize edilen yurt, bir çok kültürel mekanın da yer aldığı konumdadır.

King Cross Londra Residence Tam Adresi Nedir?

Kings Cross Londra, 200 Pentonville Road London N1 9JP UK adresinde yer almakta olup, elverişli konumu ile birçok olanağı da beraberinde sunmaktadır.

Kings Cross Yurdu Yakınında Olanlar

Kings Cross Yurdu, ulaşım bakımından Londra’nın merkezi konumlarından birindedir. Kings Cross ve St. Pancras istasyonları,birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Paris ve Amsterdam ile Londra’nın hemen her noktasına ve Birleşik Krallık’ın uzak noktalarına ulaşım sağlayan Eurostar isimli yüksek hızlı demiryoluna, oldukça yakındır. Bu güzel konuma sahip Kings Cross Residence Londra’da, yerinizi ayırtmak ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

University College London (UCL) – Metro ile 10 dakika mesafededir.

Kings College London – Otobüs ile 20 dakika mesafededir

City University London – Otobüs ile 12 dakika mesafededir.

University of Westminster -Metro ile 16 dakika mesafededir.

School of Oriental and African Studies (SOAS) – Otobüs ile 14 dakika mesafededir.

Yurdun Olanakları

Kings Cross Residence, zone 1 bölgesinde yer almakta olup, öğrencilerine birçok olanak sunar. Spor salonu, egzersiz stüdyosu, sinema salonu, çamaşırhane gibi ortak kullanım ve çalışma alanlarına sahip yurt, öğrencilerin konforu ve güvenliği için gerekli imkanları sunmakta ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Siz de konaklamanız süresince,konforlu ve güvenlikli bir yaşam sürmek ve de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, hemen GoBritanya farkı ile Kings Cross Yurdu’nda yerinizi ayırtabilirsiniz.

 Yurdun Güvenliği

Kings Cross Residence,öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklamaları için 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de, detaylı bilgi almak için,hemen bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kings Cross Yurdu’nun Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir?

Londra Kings Cross Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Uzun veya kısa dönem için Londra’da öğrenci olarak konaklayacaksanız, Kings Cross Yurdu, sizin için güzel seçeneklerden birisidir. Kings Cross Londra Yurdu’nda, fiyata wifi, su, elektrik, ısıtma-gaz gibi faturalar dahildir.

Kings Cross Londra Yurdu

Siz de,Londra dil okullarından birine geliyor ve Londra’da konaklama tavsiyesi arıyorsanız, Kings Cross Residence ve diğer yurtlarımız hakkında görüşmek için,bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, fiyat ve esnek iptal koşulları ile ilgili görüşmek istiyorsanız, GoBritanya’nın birbirinden deneyimli, profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir ve sizler için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında teklifler alabilirsiniz. GoBritanya’ya bakmadan,konaklamanızı seçmeyin.GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer siz de Kings Cross Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now