Kirby Street Residence

Kirby Street Residence

Kirby Street Residence

Kirby Street Residence, Londra’nın kalbinde yer almakta olup, birçok ünlü yapının da,yakınında yer almaktadır. Farringdon’s Hatton Garden’ın hemen yanında bulunan Kirby Street Yurdu, şehir merkezinde bulunan odalardan daha geniş odalar sunmaktadır. Kirby Street, ihtiyaç duyulan tüm olanaklara sahip, hem merkezi hem de sakin bir konumda yer almaktadır.

Kirby Street Yurdu Londra Tam Adresi Nedir?

Yurt, Londra, 36-43 Kirby Street Farringdon EC1N 8TE adresinde yer almakta olup, harika konumu ile, misafir öğrencilerine birçok olanak sunar.

Kirby Street Yurdu’nun Yakınında Olanlar         

Kirby Street Residence Londra, merkezi olmasının yanında,sakin bir bölgede yer almaktadır. Kirby Street Yurdu’nda,konforlu ve güvenli bir şekilde kalabilirsiniz. Bazı odaların pencerelerinden de görülebilen St. Paul Katedrali, Barbican Centre ve Dünyaca ünlü Oxford Street’e kolayca ulaşma imkanına sahip Kirby Street Yurdu, çevresindeki alışveriş yerlerine ve Londra’nın ikonik yapılarına da oldukça yakındır.

City University of London – Yürüyerek 14 dakika mesafededir.

University of Arts of London ( HOLBORN) -Yürüyerek 11 dakika mesafededir.

London School of Economics and Politics – Yürüyerek 17 dakika mesafededir.

Kings College (STRAND CAMPUS) – Yürüyerek 18 dakika mesafededir.

BBP-Yürüyerek 11 dakika mesafededir.

Kirby Street Londra Yurdu Olanakları

Kirby Street Residence, Londra Yurdu’nda,bisiklet park etme alanı, kütüphane, çalışma alanı, eğlence odası yer almakta olup, ortak çamaşırhane bulunmaktadır. Yurtlar modern tarzda mobilya ile dekore edilmiş olup, konumu ile öğrencilerine ihtiyaç duyacakları hizmetlere erişimi kolaylaştırmaktadır. Siz de detaylı bilgi almak istiyorsanız, hemen GoBritanya’nın birbirinden deneyimli temsilcilerinden bilgi alabilir ve size uygun konaklamayı beraberce seçerek,kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Buraya tıklayarak, Londra konaklama tavsiyesi hakkında, danışmanlarımızdan hemen bilgi alabilirsiniz.

Yurdun Güvenliği

Kirby Street Yurdu’nda, öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklamaları için 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 kayıtta olan güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yurt Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir?

Londra Kirby Street Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz. Uzun veya kısa dönem öğrenci olarak Londra’da konaklayacak iseniz, Kirby Street Residence,sizin için güzel ve ayrıcalıklı konumlardan bir tanesidir. Kirby Street Yurdu’nda, fiyata wifi, su, elektrik, ısıtma-gaz gibi faturalar fiyata dahildir.

Kirby Street Yurdu Londra Kayıt

GoBritanya olarak sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını sunmaktayız. Eğer,siz de Kirby Street Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now