Londra’da Yurt Konaklama

Student Accommodation

Londra’da Yurt Konaklama

Dil kursunuz veya üniversite eğitiminiz sürecinde nerede kalacağınız sizin icin okuduğunuz okul kadar onemlidir. Dünyanın en pahalı sehirlerinden biri olan Londra bütün iştihamıyla, tarihi ve kültürü ile sizleri kucaklamayı bekliyor.

Öncelikle söylemeliyiz ki, Londra Avrupa’nın en büyük sehirlerinden biri olmasina ragmen ulaşım oldukça gelişmiştir ve Londra’nın bir bölgesinden diğer bölgesine seyahat etmeniz kolaydır. Biz sizin icin en uygun konaklamayı sunuyor ve ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Sizin isteklerinize uygun, okulunuza ulaşımı en kolay ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan öğrenci yurtlarımızı sizlere sunuyoruz.

Sizlerin rahatlığını düşünerek çeşitli konaklama seçeneklerimiz ile sizi evinizde hissettirmeyi ve Londra’da bulunduğunuz sureyi rahat geçirmenizi amaçlıyoruz. Kısa veya uzun süreli, minimum 2 hafta dan başlayıp 51 haftaya kadar süren konaklama imkanları sizleri bekliyor.

Üniversitenizin veya dil okulunuzun sizlere sunduğu konaklamalar imkanları, öğrenci yurdu, aile yani veya paylaşımlı öğrenci evlerinin arasında en avantajlısı öğrenci yurtlarıdır. Yurtlar güvenlik, temizlik ve bakim acısından otel konforu saglayan öğrenci yurtlarımız sizi evinizde hissetirecektir. İsteğe bağlı banyo, tuvalet, ve mini mutfağı içerisinde bulunan studio odalarımız veya mutfağı ortak kullanımlı odalarımızı tercih edebilirsiniz. Öğrenci yurtlarımızda yasarken bir yandan da yeni arkadaslar edinip ve okul dışındada Ingilizce pratiği yapmanızı sağlayacak mükemmel bir deneyim olucaktır.

Ögrenci rezidanslarımız Londra’nın merkezinde sizleri bekliyor.

Sizin adınıza en doğru kararı verebilmek icin lütfen websitemizde bulunan seçenekleri iyi degerlendirin ve herhangi bir sorunuz oldugunda konaklama ekibimize e-posta ile ulaşmaktan çekinmeyin.

E-posta: info@gobritanya.com