mile end canalside residence

Mile End Canalside Residence

Mile End Canalside Residence

Mile End Canalside Residence, Londra’nın en güzel konumlarından birinde yer almaktadır. Mile End Canalside Londra Yurdu, huzur veren Regents Canal’ın yanında, Queen Mary Üniversitesi’nin Mile End Kampüsü’nün hemen arkasında yer alarak sizin için en iyi konaklama seçeneğini sunmaktadır.

Mile End Canalside Yurdu Londra Tam Adresi Nedir?

Yurt,Londra, 24 Bradwell Street, Bethnal Green, London, E1 4GP adresinde yer almakta olup, konumu gereği size birçok olanak sağlar.

Mile End Canalside Yurdu Yakınında Olanlar

Yurt,  Londra zone 2 bölgesinde yer almaktadır. Mile End Canalside Yurdu, Oxford Street’e 15 dakikada mesafede olup, Stratford Westfields ve Olympic Park’a 3 dakika mesafededir.

Queen Mary University of London – Yürüyerek 1 dakika mesafededir.

Guildhall School of Music and Drama – Metro ile 23 dakika mesafededir.

Ravensbourne Campus – Metro ile 25 dakika mesafededir.

City University London – Metro ile 22 dakika mesafededir

The University of Greenwich Campus – Metro ile 39 dakika mesafededir

Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance – Metro ile 41 dakika mesafededir.

University of the arts – Metro ile 21 dakika mesafededir.

London School of Economics – Metro ile 20 dakika mesafededir.

Westminster University – Metro ile 25 dakika mesafededir.

Mile End Canalside Londra Yurdu Olanakları

Mile End Canalside Londra yurdu, öğrenci merkezli lokasyonlardan birisidir. Londra’da kampüsü bulunan üniversitelerden biri olan Queen Mary University’e 1 dakika yürüme mesafesindedir. Yurdun hemen yanında küçük dükkanlar, kafeler ve restoranlar yer almaktadır. Metro kullanarak, birçok yere ulaşmak oldukça kolaydır. Mile End Canalside Residence Londra, öğrencilerine resepsiyon hizmeti, bisikletlerini park etme alanı, çalışma ve oyun alanı, spor salonu, sosyalleşme alanları, sinema salonu, çamaşırhane ve hızlı wifi erişimi olanağı sunmaktadır.

Yurdun Güvenliği

Mile End Canalside Yurdu’nda öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklamaları için, 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de detaylı bilgi almak için, hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yurt Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir?

Londra Mile End Canalside Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil, diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun veya kısa dönem öğrenci olarak Londra’da konaklayacaksanız, Mile End Canalside Residence sizin için tercih edilebilir güzel bir konumdadır. Mile End Canalside Londra yurdunda wifi, su, elektrik, ısıtma, gaz gibi faturalar fiyata dahildir.

Mile End Canalside Yurdu Londra Kayıt

GoBritanya olarak, sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer, siz de Mile End Canalside Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.

 

 Book Now