Shoreditch Residence

Shoreditch Residence

Shoreditch Residence

Shoreditch Residence, Londra’nın ünlü kafeleri, nostaljik mağazaları ve gece hayatı ile oldukça ünlü konumlarından birinde yer almaktadır. Shoreditch Yurdu hakkında detaylı bilgi almak için, siz de yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Shoreditch Yurdu Londra Tam Adresi Nedir?

Yurt,Londra, 45 Brunswick Place, Shoreditch, London, N1 6DX, adresinde yer almaktadır. Kafe ve barlar ile dolu olan harika bir konumda yer alan yurt, butik mağazaların ve keyif veren ünlü galeriler ile kültürel yerlerin tam merkezinde yer almaktadır.

Yurdun Yakınında Olanlar

Shoreditch Residence Londra Yurdu, Cass Business School, University of Law ve City University gibi birçok konuma yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesindedir. Yurt, Londra’nın birçok dil okuluna, Londra kolejlerine ve Londra üniversitelerine, Northern Line olarak bilinen Northern metro hattı ile,kısa bir metro yolculuğu mesafesindedir.

Cass Business School – Yürüyerek 11 dakika mesafededir.

University of Liverpool -Yürüyerek 10 dakika mesafededir.

Coventry University London -Yürüyerek 15 dakika mesafededir.

City University London – Yürüyerek 16 dakika yürüme mesafededir.

University College London – Metro ile 20 dakika mesafededir.

London College of Fashion – Metro ile 20 dakika mesafededir.

Shoreditch Residence Londra Yurdu Olanakları

Shoreditch Londra yurdu, öğrencilerine resepsiyon hizmeti,  düzenli sosyal etkinlikler, spor salonu, çalışma ve sosyalleşme alanları, bisiklet saklama alanları, teras ve hızlı wifi hizmeti sunmaktadır.

Shoreditch Yurdu Güvenliği

Shoreditch Yurdu’nda, öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklamaları için 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Shoreditch  Residence Fiyata Dahil Olanlar Nelerdir?

Londra Shoreditch Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Siz de Londra’da uzun veya kısa dönem olarak öğrenci olarak konaklayacaksanız, Shoreditch yurdu sizin için ideal seçeneklerden bir tanesidir. Shoreditch Londra Yurdu’nda fiyata wifi, su, elektrik, ısıtma, gaz gibi faturalar dâhildir.

Shoreditch Residence Londra Kayıt

GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer Shoreditch Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now