Spitalfields Residence

Spitalfields Residence

Spitalfields Residence

Spitalfields Residence, Londra şehrinde,Liverpool Street istasyonundan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan, harika bir konumdadır.Doğu Londra’nın harika manzarasına sahip olan Spitalfields Londra Yurdu,harika bir manzaraya sahiptir.Şehrin bütün manzarasını öne seren yurtta,ulaşım imkanı oldukça geniş olmak ile beraber,istenilen yere ulaşım,oldukça kısa bir mesafede sağlanır.

Yurdun Tam Adresi Nedir ?

Yurt, Londra, 9 Frying Pan Alley,London,E1 7HS, adresinde yer almakta olup,Liverpool Street ve Shoredict’in yerel mahallelerine oldukça yakındır.

Spitalfields Residence Yakınında Olanlar

Spitalfields Residence, Liverpool istasyonuna oldukça yakın konumda yer almaktadır. Bir çok ünlü,kafe,restoran ve ziayret edilmesi gereken kültürel yerlere de, oldukça yakındır.

Into University – Hemen yanında yer almaktadır.

Newcastle University,London -Yürüyerek,1 dakika mesafededir.

Conventry University,London – Yürüyerek,3 dakika mesafededir.

Queen Mary University of London -Metro ile 15 dakika mesafededir.

King’s College London – Metro ile 20 dakika mesafededir.

Spitalfields Londra Yurdu Olanakları

Spitalfields Residence,öğrencilerine;resepsiyon hizmeti,spor salonu,çalışma,sinema salonu,33. katta kütüphane,karaoke odası,33. katta teras,32. katta panaromik manzarası,düzenli sosyal etkinlikler,konferans salonu ve süper hızlı wifi ile,öğrencilerine hizmet sağlamaktadır.

Spitalfields Yurdu Güvenliği

Spitalfields Yurdu’nda, öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamaları için, 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de detaylı bilgi almak için,hemen bize ulaşarak,detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtta Fiyata Dahil Olanlar Nelerdir ?

Londra Spitalfields Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz. Uzun  veya kısa dönem olarak Londra’da öğrenci olarak konaklayacak iseniz, Spitalfields Yurdu,sizin için güzel konumlardan olabilir. Spitalfields Londra Yurdu’nda, fiyata,wifi,su,elektirk,ısıtma,gaz gibi faturalar fiyata dahildir.

Spitalfields Residence Londra Kayıt

Siz de,Londra dil okullarından birine geliyor ve Londra’da konaklama tavsiyesi arıyorsanız, Spitalfields Yurdu ve diğer yurtlarımız hakkında görüşmek için,bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi almak, fiyat ve esnek iptal koşulları ile ilgili görüşmek istiyorsanız, GoBritanya’nın birbirinden deneyimli, profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir ve sizler için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında teklifler alabilirsiniz.GoBritanya’ya bakmadan,konaklamanızı seçmeyin.GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer siz de Spitalfields Residence’da yerinizi ayırtmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now