Wembley Residence

Wembley Residence

Wembley Residence

Wembley Residence Londra,kendinizi evinizde hissetmeniz için gerekli olan tüm imkanları sunmaktadır.Wembley Park’ta yer alan Wembley Yurdu, bir çok spor etkinliğinin ve büyük yıldızların konserlerine kadar çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan,Dünya’nın en ünlü futbol stadyumlarından  birisi olan Wembley Stadyumu’na,2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yurdun Tam Adresi Nedir ?

Wembley Yurdu,Scape House,Fulton Road,Wembley,London, HA9 0TF adresinde yer almakta olup,Londra’nın merkezine,kısa bir metro yolculuğu mesafesindedir.

Wembley Residence Yakınında Olanlar

Wembley Londra Yurdu.Wembley Park istasyonuna yakın olup,şehrin bir çok noktasına,kısa bir metro yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Wembley Yurdu,Box Park,Designer Outlet ve daha bir çok restoran,kafe ve mağazalara oldukça yakın konumdadır.

Brunel University – Metro ile 30 dakika yürüme mesafesindedir.

Westminster Universities – 30 dakika mesafededir

Regent University – Metro ile 30 dakika mesafededir.

Wembley Londra Yurdu Olanakları

Wembley Residence,Zone 4 bölgesidne yer almakta olup,öğrencilerine;resepsiyon hizmeti,spor salonu,çalışma ve sinema salonu,peyzajlı avlusu,oyun alanı,ortak mutfağı,bisiklet saklama alanı ve düzenli sosyal etkinlikleri ile beraber süper hızlı wifi erişimi sağlamaktadır.

Wembley Yurdu Güvenliği

Wembley Yurdu’nda,öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamaları için 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de detaylı bilgi almak için,hemen bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wembley Residence Fiyatına Dahil Olanlar Nelerdir ?

Londra Wembley Residence’a kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız ,doğru yerdesiniz. Uzun  veya kısa dönem olarak Londra’da öğrenci olarak konaklayacak iseniz, Wembley Yurdu sizin için güzel konumlardan birisi olabilir. Wembley Londra Yurdu’nda, fiyata,wifi,su,elektirk,ısıtma,gaz gibi faturalar fiyata dahildir.

GoBritanya Londra Yurtlarına Kayıt

Wembley Residence veya diğer yurtlarımız hakkında görüşmek için,bizimle iletişime geçebilirsiniz. GoBritanya’nın birbirinden deneyimli, profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir ve sizler için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında teklifler alabilirsiniz. İngiltere’ye, uzun veya kısa dönemlik dil okuluna veya üniversite okumak için geliyorsanız, GoBritanya’ya bakmadan,konaklamanızı seçmeyin.GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer siz de Wembley Residence’da yerinizi ayırmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now