White City Residence

White City Residence

White City Residence

White City Residence London konaklaması,Londra’nın ünlü Oxford sokağına, metro ile kısa bir mesafede yer almaktadır. 2018 yılında inşa edilen White City Londra Yurdu konaklaması,Londra’nın ünlü Westfields Alışveriş Merkezi’nin yakınında,modern olarak tasarlanmış odalar ile hizmet vermektedir.

Yurdun Tam Adresi Nedir ?

White City Yurdu,10 Westway,Shepherd’s Bush,London,W12 0DD adresinde yer almakta olup,ünlü sokaklara,kafelere,restoranlara oldukça yakın bir mesafede yer almaktadır.

Yurdun Yakınında Olanlar

White City Residence,East Acton Underground istasyonuna yakın olup,şehrin bir çok noktasına,kısa bir metro yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

Imperial College London Hammersmith – Yürüyerek,15 dakika mesafededir.

Imperial College London White City- Otobüs ile 15 dakika  mesafededir.

The Uni. of Arts London Lime Grove – Otobüs ile 15 dakika mesafededir.

BPP University Shepherds Bush – Otobüs ile 10 dakika mesafededir.

The Uni. of West London Ealing Broadway – Metro ile 30 dakika mesafededir.

Yurdun Olanakları Nelerdir?

White City Residence,Zone 1 bölgesinde yer almakta olup,öğrencilerine;resepsiyon hizmeti,spor salonu,çalışma salonu,peyzajlı avlusu,toplantı odası, ve düzenli sosyal etkinlikleri ile beraber süper hızlı wifi erişimi sağlamaktadır.

White City Yurdu Güvenliği

White City Yurdu’nda, öğrencilerin güvenilir bir şekilde konaklamaları için 7/24 hizmet veren bir ekip ve 7/24 güvenlik kameraları mevcuttur. Siz de hemen bize ulaşarak,detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar Nelerdir ?

Londra White City Yurdu’na kayıt olmayı düşünüyor ve Londra’da öğrenci konaklamalarında fiyata neler dahil diye merak ediyorsanız,doğru yerdesiniz. Uzun  veya kısa dönem olarak Londra’da öğrenci olarak, konaklayacak iseniz,White City Yurdu,sizin için güzel konumlardan olabilir.White City Londra Yurdu’nda,fiyata;wifi,su,elektirk,ısıtma,gaz gibi faturalar dahildir.

White City Residence Londra Kayıt

White City Yurdu veya diğer yurtlarımız hakkında görüşmek için,bizimle iletişime geçebilirsiniz. GoBritanya’nın birbirinden deneyimli, profesyonel temsilcileri ile iletişime geçebilir ve sizler için sunduğumuz en iyi konaklama seçenekleri hakkında teklifler alabilirsiniz. İngiltere’ye, uzun veya kısa dönemli dil okuluna veya üniversite okumak için geliyorsanız, GoBritanya’ya bakmadan,konaklamanızı seçmeyin.GoBritanya olarak,sizlere en iyi fiyat garantisini ve esnek iptal politikasını uygulamaktayız. Eğer siz de White City Yurdu’nda yerinizi ayırmak istiyorsanız,hemen bize ulaşın ve profesyonel danışmanlarımızdan ücretsiz destek alın.Book Now